Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít

Maintenance

Program Tekla Structures je neustále zdokonalován a rozvíjen. Zůstaňte na nejvyšší úrovni za všech okolností. Využívejte výhod maintenance – sjednejte si s námi smlouvu o technické pomoci.

Se smlouvou o technické pomoci mohou zákazníci využívat naši telefonickou podporu a pracovat s vždy nejnovější verzi programu Tekla Structures. Navíc získávají přístup k doplňkům a průběžným aktualizacím programu Tekla Structures, které obsahují užitečná vylepšení vyvíjená na základě zpětné vazby a potřeb uživatelů. Konstantní zdokonalování našeho softwarového řešení napomáhá zvyšovat i Vaši úroveň produktivity.

Pro své zákazníky připravujeme pravidelná setkání uživatelů programu Tekla Structures, kde mohou získat podrobný přehled o všech novinkách v programu prostřednictvím přednášek a workshopů. Zákazníci s maintenancí získávají přístup na extranet společnosti Tekla s možností stahovat zajímavé rozšíření a objevovat nové možnosti programu Tekla Structures.

S maintenancí návíc získáváte zcela zdarma a bez omezení:

- Podporu zákazníkům v českém jazyce (e-mailem a telefonicky)

- Přístup vždy k nejnovější verzi programu

- Přístup k BIM knihovně aplikací Tekla Warehouse

- Účast na Setkání uživatelů programu Tekla Structures

- Slevu na školení až 33%

- Přístup k diskuznímu fóru Tekla

- Přístup k Tekla "User assistance"

- Možnost účasti v celosvětové soutěži Tekla Global BIM Awards

- a další.


Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Naši specialisté se Vám rádi budou věnovat.

Image1