Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít

Podpora

Poskytujeme zákaznickou podporu, školení a konzultace přizpůsobené pro začínající i zkušené uživatele programu Tekla Structures. Pomáháme našim zákazníkům nacházet správná řešení, která odpovídají vnitřním potřebám a pravidlům jejich firem. Náš tým zákaznické podpory je vysoce profesionální a zkušený a to nám umožňuje reagovat a pomáhat rychle a bez zbytečných prodlev. Naší nejvyšší prioritou je naplnění požadavků našich zákazníků.

Na dotazy našich zákazníků odpovídáme v co nejkratším čase, aby byla co nejméně narušena plynulost jejich práce a mohli tak co nejvíce využívat výhod programu Tekla Structures.

Pokud nenaleznete odpovědi v dokumentaci, manuálech a video-nápovědě, náš tým zákaznické podpory Vás navede ke správnému řešení. Umožníme Vám soustředit se na Váš projekt. Nabízíme podporu při vývoji Vašich vlastních komponent a uživatelských nastavení, aby Vaše práce byla co nejefektivnější.

Construsoft Support