Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  Produkty

Produkty

TEKLA STRUCTURESImage3
Komplexní softwarové řešení všech typů konstrukcí - ocelových, železobetonových, dřevěných i hliníkových. Propojení se statickými programy, automaticky generovaná výrobní dokumentace, výkazy materiálů, soubory CNC pro numericky řízené stroje - všechny informace jsou neustále aktualizovány. Vyzkoušejte Tekla Structures a rozšiřte možnosti své firmy!

TEKLA MODEL SHARINGImage4
Tekla Model Sharing je unikátní služba, která umožňuje rychlé a efektivní sdílení projektu se spolupracovníky po celém světě. Sdílení modelů je zajišťováno pomocí zabezpečeného cloudového úložiště Microsoft Azure.Práce s modelem je možná i v režimu offline. Tekla Model Sharing zachovává kompletní historii prováděných změn. Služba je dostupná v programu Tekla Structures verze 21.0 a výšší.

TRIMBLE CONNECTImage5
Trimble Connect je moderní mezioborový způsob spolupráce na projektu. Podporuje dokonalou výměnu dat a informací o projektu, umožňuje hlídat a řídit kolize, obsahuje nástroje na měření a další užitečné funkce. Trimble Connect pracuje s celou řadou formátů. Zobrazuje plnění jednotlivých úkolů, role jednotlivých členů týmu a umožňuje práci offline. Trimble Connect je ten nejlepší nástroj pro spolupráci.

TEKLA BIMSightImage6
Profesionální bezplatný program pro spolupráci a výměnu informací na projektu. Propojení různých modelů, programů a formátů (ifc, xml, dwg, dgn) v BIM projektu. Kontrola kolizí, kótování, správa změn, detailní informace o elementech konstrukce a mnoho dalších funkcí.
Tekla BIMsight používá 150 000 profesionálů ve 160 zemích světa.

TEKLA CAMPUSImage8
Studenti se nyní mohou naučit Building Information Modelling zdarma! Získejte výhodu na trhu pracovních příležitostí a naučte se využívat výhod programu Tekla Structures již během Vašeho studia. Tekla Campus je Vaše online škola, která Vás naučí základní práci s Tekla BIM nástroji. Začněte již dnes!

DALŠÍ SLUŽBYImage7
Nabízíme školení programu Tekla Structures, zákaznickou podporu a vývoj dalších nástrojů a aplikací, které reflektují potřeby konkrétních zákazníků. Tekla Structures je otevřeným softwarem obsahujícím vlastní Open API, takže si jej i uživatelé mohou snadno přizpůsobit tvorbou vlastních aplikací, zásuvných modulů, spojů, detailů a maker. Kontaktujte nás, nabídneme vám firemní řešení na míru.

Construsoft Products

Získejte přehledné informace o naší nabídce, vyberte si z následujících kategorií: