Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Videokonference

Online semináře

Naučte se přes internet nejnovější tipy a triky z různých oblastí prezentované našimi předními odborníky. Zúčastněte se našich online seminářů.Online semináře jsou jednoduchý a názorný způsob sdílení informací. Praktické ukázky práce s modelem a s výkresy rozšiřují Vaše možnosti využití programu pro firemní potřeby. V rámci seminářů sdílíme také videa s novinkami v programu Tekla Structures. Online semináře jsou zdarma a otázky jsou zodpovídány našimi odborníky během přímého přenosu.


Image1

Tekla Video semináře

Přečtěte si a naučte se nejnovější tipy a triky na různá témata s našimi odborníky na svém počítači během živě vysíláného semináře.

Semináře jsou jednoduchý způsob jak zůstat informovaný. Prakticky ukazují práci s modelem a rozšiřují možnosti využití programu naplno pro vaše firemní potřeby. Pořádáme semináře, máme videa na internetu různých aktuálních témat pro více oborů. Účelem seminářů je vždy zaměření na jednoduchost použití různých technik a jejich uplatnění v každodenní profesi. Naše webové semináře jsou zdarma, interaktivní a otázky jsou zodpovězeny během přímého přenosu našimi odborníky.

Image2