Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

BIM – efektivní práce s datovými modely


Zveme Vás na webinář, který pořádáme společně s našimi partnery, společnostmi SCIA a IDEA StatiCa. Ukážeme si, jak efektivně pracovat s datovými modely ocelových konstrukcí a jak lze data převádět mezi softwary navzájem.
Webinář se bude konat 24.01.2019 ve 13:00 pomocí aplikace GoToWebinar.

Používáte pro svou práci více modelů z různých softwarů a chcete zjistit, jak je sloučit dohromady? Často čelíte situaci, kdy se zabýváte složitou topologií projektu, obtížnými ocelovými spoji, složitou situací při posudku stability nebo něčím jiným, co se těžko hledá v odborné literatuře a normách? Možná je čas začít elegantně pracovat s modely a přípoji, než s nimi bojovat. V rámci webináře Vás seznámíme s programy Tekla Structures, SCIA Engineer a IDEA StatiCa Connection. Seznámíme Vás s postupem přenosu datových modelů mezi softwary navzájem a jakým způsobem lze data aktualizovat v rámci nutných změn v projektu.

Program webináře:
• Efektivní práce se softwarem Tekla Structures. Vytvoření projektu haly a navržení jednotlivých přípojů. Následný export kompletního modelu do SCIA Engineer.

• Import vytvořeného projektu haly z Tekla Structures do SCIA Engineer, definice zatížení a kombinací a dokončení modelu pro globální analýzu a posouzení prutů.

• Převzetí dat vybraných přípojů ze SCIA Engineer a Tekla Structures do IDEA StatiCA. Rychlé a efektivní posouzení, správa přípojů a rychlá aktualizace dat.

Na webináři se dozvíte:
• BIM - pracovní postupy založené na BIM pro konstrukce ocelových konstrukcí a přípojů, které zvyšují vaši produktivitu.
• Zadání projektu v Tekla Structures a SCIA Engineer.
• Efektivní přenos dat mezi softwary.
• Možnosti správy přípojů a rychlé aktualizace dat v IDEA StatiCa.
• Jak bezpečně posoudit jakýkoliv ocelový přípoj podle norem.

Zaregistrujte se ještě dnes ZDE!

Poznámka:Registrace probíhá prostřednictvím našeho partnera IDEA StatiCa.
Naučte se využívat výhod, které přináší moderní projektování pomocí Tekla Structures.

full.png