Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

"Efektivní spolupráce pro 150 projektů a 5000 uživatelů, to je pro nás Trimble Connect," pochvaluje si společnost VolkerWessel


VolkerWessel, celosvětový lídr mezi stavebními společnostmi, a Trimble, globální inovátor BIM technologií, oznámili začátkem tohoto roku strategickou spolupráci na klíčových projektech společnosti VolkerWessel s pomocí řešení pro oblast stavebnictví. Při spolupráci bude využita každá klíčová dovednost pro inovace v oblasti BIM s cílem vylepšit řízení stavby a schopnost lépe předvídat samotnou výstavbu a developerské projekty. Construsoft, jakožto lokální partner společnosti Trimble ve 37 zemích světa, bude poskytovat komplexní podporu pro zavádění nových BIM technologií a jejich propojení na stávající firemní řešení.

Přidaná hodnota - BIM


Jako partneři budou společnosti Trimble a Construsoft úzce spolupracovat se všemi stranami zúčastněnými na projektech VolkerWessel a vyhodnocovat zpětnou vazbu z reálných projektů s cílem podpořit stále pokračující vývoj inovací v oblasti BIM. „Produkty Trimble jsou vynikající v předávání dat o stavbě do pracovního procesu,“ řekl Marinus den Harder, ředitel divize staveb a vývoje nemovitostí ve společnosti VolkerWessel. Centralizovaná správa BIM dat společnosti Trimble poskytuje analýzy a obchodní znalosti, které pomáhají dalšímu rozvoji konkurenceschopnosti každé firmy pohybující se nejen v oblasti stavebnictví.
„Naše úzká spolupráce s VolkerWessel umožňuje oběma společnostem inovovat při současném zvyšování kvality návrhu, výstavby a využívání budov. Velice oceňujeme spolupráci s tímto klíčovým zákazníkem, která nám oběma umožňuje hlubší pohled na samotné budovy, infrastrukturu a realitní průmysl v samotném slova smyslu“, prohlásil Roz Buick, viceprezident Trimble.

Význam společnosti Construsoft


Společnost Construsoft je největším partnerem společnosti Trimble a distributorem BIM softwarového řešení pro stavebnictví na mnoha světových trzích včetně České a Slovenské republiky. VolkerWessel se kromě moderního softwarového řešení Tekla Structures rozhodl dále využívat Trimble Connect jako cloudovou centrální platformu pro spolupráci na projektech a Trimble ProjectSight pro správu a řízení výstavby. Construsoft spolu se společností Trimble podporují VolkerWessel při zavádění a propojení těchto nových řešení s již používanými systémy.

Trimble Connect


Trimble Connect je moderní platforma pro projektanty, realizační firmy, investory a provozovatele budov, kteří spolupracují na BIM projektech od počátečního návrhu až po jejich dokončení. Cloudové řešení pro spolupráci na projektech propojuje všechny zúčastněné profese, poskytuje jim dostupnost všech potřebných informací a zajišťuje vzájemnou mezioborovou komunikaci. V současnosti využívá společnost VolkerWessel produkt Trimble Connect pro spolupráci na více než 150 projektech s účastí 5000 uživatelů. Přístup k informacím o projektu je zajištěn skrz desktopovou nebo webovou verzi, tablet nebo mobilní telefon a v neposlední řadě skrz Microsoft HoloLens – 3D brýle pro smíšenou realitu. Pro více informací o tomto softwarovém nástroji navštivte naši produktovou stránku.

shutterstock_200692325-Connect-Edited_small.jpg