Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Přihlašování projektů do soutěže Tekla BIM Awards startuje příští týden


Každý den pracují uživatelé Tekla Structures na náročných projektech. Tekla BIM Awards je způsob, jak se o tyto zajímavé projekty podělit se zbytkem světa a zároveň se nechat inspirovat ostatními. Soutěž začíná na konci března a soutěžící se už na tuto událost připravují.

Tekla BIM Awards 2018


Na základě hlasování veřejnosti, zasedání odborné komise a osob specializujících se na problematiku BIM budou vybrány ze všech přihlášených projektů ty nejlepší v jednotlivých kategoriích.
Díky informacím z předchozích ročníků víme, že shromáždění potřebných materiálů a souhlasů partnerů může zabrat více času, než by se dalo očekávat. Vyhlašujeme proto soutěž s časovým předstihem. Soutěžící mají dostatek prostoru pro přípravu projektů a komunikaci s partnery.

Soubory, potřebné pro účast v soutěži:


• Model Tekla Stuctures (.db1) spolu s databází profilů obsažené ve složce modelu Tekla Structures;
• Model Tekla BIMsight (.tbp) a to včetně šroubů, výztuže a referenčních souborů. BIMsight model bude umístěn na webových stránkách, aby návštěvníci a komise mohli objektivně posoudit celý projekt. Doporučujeme uložit několik pohledů, aby bylo možné dostat se rychle k nejzajímavějším částem modelu;
• Obrázky modelu (nejméně 3 obrázky, nejlépe ve formátu JPG, například celý model a některé důležité nebo zajímavé detaily);
• Ukázkové výkresy (nejlépe 2 až 3 soubory ve formátu PDF);
• Fotky nebo vizualizace projektu. Doporučujeme přidávat více fotek (obrázků), aby komise i veřejnost měli lepší přehled o celém projektu a mohli jej tak lépe a objektivně hodnotit.

Důležité termíny:


Odevzdávání projektů bude probíhat od 26. března až do 9. května.
Online hlasování veřejnosti bude zahájeno 17. května a skončí 6. června.
Vyhlášení výsledků proběhne 17. června.

Po rekordní účasti v minulém roce, kdy se přihlásila přibližně stovka projektů, očekáváme tento rok opět hojnou účast soutěžících s rozmanitými projekty. Zájem o soutěž BIM Awards roste každým rokem jak u nás, tak v zahraničí. Ti nejlepší si mohou zabezpečit účast na prestižní události Trimble Dimensions v Las Vegas.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně Tekla BIM Awards, kontaktujte nás prosím na adrese marketing@construsoft.cz nebo na telefonním čísle +420 581 209 537.
banner web CS.png