Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Seminář Tekla Structures na ČVUT


Naučte se nejmodernější software pro navrhování ocelových konstrukcí, navštivte náš studentský seminář!
České vysoké učení technické v Praze - Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí - a firma Construsoft, výhradní zástupce společnosti Trimble Solutions, pro studenty z ČVUT připravili seminár na téma Moderní projektování ocelových konstrukcí, který se uskuteční 2. 5. 2017 od 10:00 do 14:00hod. v místnosti B367 na Stavební fakultě této univerzity.

Studentům budou představeny nejnovější informace v oblasti navrhování konstrukcí. Převážná část semináře bude věnována přímo modelování v samotném programu Tekla Structures, který je nejmodernějším softwarem právě pro projektování ocelových konstrukcí. Studenti se seznámí s programem, jeho principy a vymodelují příklad ocelové haly, následně automaticky vygenerují výkresovou dokumentaci.

K dispozici jim po celou dobu budou zaměstnanci společnosti Construsoft, kteří jim budou pomáhat během samotné práce s programem.

Z důvodu omezení kapacity je potřeba se registrovat ZDE!

SEMINÁŘ JE PRO STUDENTY Z ČVUT ZCELA ZDARMA!
logo_CVUT.jpg