Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Tekla BIM Awards 2017


I letos se uskuteční tradiční soutěž modelů vytvořených v programu Tekla Structures Tekla BIM Awards 2017. Neváhejte a zúčastněte se! Přinášíme Vám základní informace o této celosvětové soutěži.
Společnost Construsoft, autorizovaný dodavatel softwaru Tekla Structures, stejně jako loni organizuje v ČR&SK mezinárodní soutěž modelů vytvořených v programu Tekla Structures Tekla BIM Awards 2017.

Loni se do této prestižní soutěže přihlásilo mnoho společností se svými projekty, z nichž se celá řada probojovala až do celosvětového kola.

I letos se můžou firmy se svými modely (projekty) přihlásit. Podmínky soutěže zůstávají v roce 2017 stejné. Kategorie také: Komerční projekty, Projekty veřejného zájmu, Průmyslové projekty, Projekty infrastruktury, Sport a rekreace, Projekty menšího rozsahu, Studentské projekty.

Každá společnost může přihlásit neomezený počet modelů (projektů) do jakýchkoli kategorií.

Důležité termíny:
• termín odevzdávání modelů: 3 dubna až 17. května 2017
• online hlasování od 23. května do 7. června 2017
• vyhlášení výsledků: 15. června 2017
• termín ocenění: 21. září 2017 v Akademie Hotel Hrubá Voda.

Veškeré informace o soutěži a možnou registraci, naleznete na www.construsoftbimawards.com

Ty nejlepší projekty z ČR&SK postoupí do celosvětového kola Tekla Global BIM Awards, které se uskuteční v roce 2018.

Vaše projekty jsou omezeny jen Vaší představivostí. V rámci projektu se hodnotí správné použití softwaru Tekla Structures pro modelování, detaily, složitost modelů a výstupy ve formě výkresové dokumentace exportované přímo z programu Tekla Structures.

Těšíme se na vaše BIM projekty a zároveň vám přejeme hodně úspěchů v této soutěži.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně soutěže nás neváhejte kontaktovat na marketing@construsoft.cz.
2017_TeklaBimAward_CZ2.png