Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Mezinárodní studentská soutěž Tekla BIM Awards 2017


I v letošním roce se mohou studenti českých a slovenských škol přihlásit do mezinárodní soutěže modelu vytvořených v programu Tekla Structures - Tekla BIM Awards 2017. Zviditelněte se a nastartujte svoji kariéru s námi!
Společnost Construsoft, autorizovaný dodavatel softwaru Tekla Structures, zve všechny studenty středních a vysokých škol stavebního směru k účasti v mezinárodní soutěži modelů vytvořených v programu Tekla Structures - Tekla BIM Awards 2017.

Důležité termíny:
• termín odevzdávání modelů: 3 dubna až 17. května 2017
• online hlasování od 23. května do 7. června 2017
• vyhlášení výsledků: 15. června 2017
• termín ocenění: 21. září 2017 (místo bude upřesněno)

Máte-li zájem o 3D projektování, využití softwaru Tekla Structures pro bakalářskou či diplomovou práci nebo jste členem nějakého vědeckého týmu, bezplatná verze softwaru a výukové materiály naleznete ZDE!

Vaše projekty jsou omezeny jen Vaší představivostí. V rámci projektu se hodnotí správné použití softwaru Tekla Structures pro modelování, detaily, složitost modelů a výstupy ve formě výkresové dokumentace exportované přímo z programu Tekla Structures.

Začněte ještě dnes projektovat v Tekle!

Těšíme se na vaše BIM projekty a zároveň vám přejeme hodně úspěchů v soutěži.
tgba2017.JPG