Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Zorganizovali jsme exkurze pro studenty


V listopadu se studenti 4. ročníku se zaměřením Architektura a Pozemní stavitelství SPŠS ve Valašském Meziříčí zúčastnili zajímavých stáží ve firmách TMETAL s. r. o. ve Fryčovicích a IKON s.r.o. ve Frýdku Místku.
Společnost Construsoft s.r.o., jako výhradní prodejce softwaru Tekla Structures pro Českou republiku a Slovensko, zorganizoval pro vybrané studenty exkurze ke svým zákazníkům. Tyto stáže byly součástí ocenění, které studenti získali v soutěži Construsoft BIM Awards 2016 za své 3D modely vytvořené v programu Tekla Structures. Pavla Sobotková a Adam Šimíček za model Rozhledna a Vladimír Krystyn za model Auto.

Ve firmě TMETAL si studenti prohlédli moderní pracovní prostředí konstrukční kanceláře s novým technickým vybavením. Výrobními prostorami je provedl pan inženýr Pavlín, jednatel firmy. Viděli zakázky ve formě digitálního 3D BIM modelu i během výrobního procesu.

Ve firmě IKON se studenti dozvěděli zajímavosti z realizovaných zakázek. Hovořili se statiky i konstruktéry a seznámili se s průběhem náročné zakázky od statického návrhu až po realizaci a montáž na stavbě.

Na stážích studenti zjistili, jak vypadá reálné pracovní prostředí a práce v oboru ocelových konstrukcí. Tyto stáže budou mít jistě vliv na jejich rozhodování o budoucím profesním zaměření.

V podobných aktivitách bude naše společnost i nadále pokračovat.
tmetal 5.jpgtmetal 4.jpg