Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít
Home »  O nás  »  Novinky

Novinky ze světa Tekla Structures

Sledujte pravidelně naše webové stránky a náš profil na www.facebook.com/Construsoft.CZ a neunikne Vám žádná novinka.


Vyhlášení vítězů celosvětového finále Tekla BIM Awards 2018SUNNYVALE, Calif., Sept. 19, 2018 - Společnost Trimble dnes vyhlásila výsledky globálního kola soutěže Tekla BIM Awards 2018. Soutěž představuje nejpůsobivější strukturální stavební projekty z celého světa. Vítězem kategorie nejlepší BIM projekt roku 2018 se stalo Muzeum budoucnosti (Museum of the Future) v Dubaji, Letošní vítěz aplikoval širokou škálu technologických a konstrukčních BIM řešení od společnosti Trimble, které zvyšují efektivitu a produktivitu jednotlivých procesů.
2018_TGBA_BannerV t zov _580x358_CZ.png

"Efektivní spolupráce pro 150 projektů a 5000 uživatelů, to je pro nás Trimble Connect," pochvaluje si společnost VolkerWesselVolkerWessel, celosvětový lídr mezi stavebními společnostmi, a Trimble, globální inovátor BIM technologií, oznámili začátkem tohoto roku strategickou spolupráci na klíčových projektech společnosti VolkerWessel s pomocí řešení pro oblast stavebnictví. Při spolupráci bude využita každá klíčová dovednost pro inovace v oblasti BIM s cílem vylepšit řízení stavby a schopnost lépe předvídat samotnou výstavbu a developerské projekty. Construsoft, jakožto lokální partner společnosti Trimble ve 37 zemích světa, bude poskytovat komplexní podporu pro zavádění nových BIM technologií a jejich propojení na stávající firemní řešení.
shutterstock_200692325-Connect-Edited_small.jpg
Page: 1 2 3