Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s dokumentem „Zásady zpracování osobních údajů“.
zavřít

Tekla Structures

Program Tekla Structures je nejmodernějším 3D softwarovým řešením pro ocelové a železobetonové konstrukce. Program nabízí intuitivní 3D modelování, kompletní výrobní dokumentaci, automaticky generované výkresy, propojení se statickými programy a s výrobou a také plánování a řízení stavby.

Tekla Structures 3D BIM

Neváhejte se informovat o možnostech programu a aktuální cenové nabídce: Tel.: +420 581 209 537, E-mail.: info@construsoft.cz

Buď jedním z nás!

INTUITIVNÍ 3D BIM MODELOVÁNÍ - AUTOMATICKÁ VÝROBNÍ DOKUMENTACE
Tekla Structures 3D BIM

VÝUKOVÁ VERZE TEKLA -
STAHUJTE ZDARMA TEKLA CAMPUS!
Vyzkoušejte funkcionalitu programu prostřednictvím studentské verze.

Buďte stále v obraze!Společně vytváříme lepší budoucnost stavebnictví.Tekla BIM Awards 2018

Podpora

Novinky

"Efektivní spolupráce pro 150 projektů a 5000 uživatelů, to je pro nás Trimble Connect," pochvaluje si společnost VolkerWesselVolkerWessel, celosvětový lídr mezi stavebními společnostmi, a Trimble, globální inovátor BIM technologií, oznámili začátkem tohoto roku strategickou spolupráci na klíčových projektech společnosti VolkerWessel s pomocí řešení pro oblast stavebnictví. Při spolupráci bude využita každá klíčová dovednost pro inovace v oblasti BIM s cílem vylepšit řízení stavby a schopnost lépe předvídat samotnou výstavbu a developerské projekty. Construsoft, jakožto lokální partner společnosti Trimble ve 37 zemích světa, bude poskytovat komplexní podporu pro zavádění nových BIM technologií a jejich propojení na stávající firemní řešení.
Read more »
shutterstock_200692325-Connect-Edited_small.jpg

More news articles »
Slide right

Events

21. Setkání uživatelů programu TS 2018
Location: Přerov - Hotel Jana****
 
More events »