Pracovní příležitosti

Společnost Construsoft je hrdá na svůj dobře fungující tým. Snažíme se rozvíjet kreativitu, samostatnost a profesionalitu našich zaměstnanců a podílet se na jejich osobním růstu.

Z důvodu neustálého rozšiřování naší společnosti hledáme zaměstnance na pozici:

  • Inženýr prodeje konstrukčního programu Tekla Structures.

Náplň práce: Prezentace a prodej programu Tekla Structures, úvodní školení programu, překlady a příprava materiálů.

Místo práce: Přerov

Požadavky: VŠ stavební (obor ocelové a železobetonové konstrukce), znalost anglického jazyka, zkušenost v marketingu a s prezentacemi výhodou.

Nabízíme: Zajímavou pracovní náplň, zázemí mezinárodní firmy, možnost pracovních cest do zahraničí práci s moderními technologiemi, firemní benefity, dobré platové ohodnocení a osobní rozvoj a vzdělávání.

  • Programátor C# (MS Visual Studio)

Náplň práce: Programování aplikací a zásuvných modulů pro 3D program projektování stavebních konstrukcí Tekla Structures.

Požadavky: Znalost C#, znalost AJ, zkušenosti s MS Visual Studiem.

Nabízíme: Mladý pracovní kolektiv, dobře fungující tým, stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického jazyka, tenis, možnost pracovních cest do zahraničí, osobní růst – práce vhodná pro absolventy bez praxe.

Své nabídky s přiloženým životopisem zasílejte na adresu: info@construsoft.cz