Pracovní příležitosti

Společnost Construsoft je hrdá na svůj dobře fungující tým. Snažíme se rozvíjet kreativitu, samostatnost a profesionalitu našich zaměstnanců a podílet se na jejich osobním růstu.

Z důvodu neustálého rozšiřování naší společnosti hledáme zaměstnance na pozici:

  • Inženýr prodeje programu Tekla Structures.

Náplň práce: Prezentace a prodej programu Tekla Structures, úvodní školení programu, překlady a příprava materiálů.

Místo práce: Přerov

Výše mzdy: 30.000 - 40.000,-Kč + prémie

Požadavky: VŠ stavební (obor ocelové a železobetonové konstrukce), znalost anglického jazyka, zkušenost v marketingu a s prezentacemi výhodou.

Nabízíme: Příjemný a dobře fungující kolektiv zaměstnanců, zaškolení, osobní a profesní růst, zajímavou práci na rozvoji moderního sw., propracovaný systém 20 firemních benefitů (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, „sick days“, firemní akce, podpora při dopravě do a ze zaměstnání, podpora osobních sportovních aktivit a jiné.), kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, možnost pracovních cest do zahraničí, průžnou pracovní dobu - začátek mezi 6:00 a 9:00, po zapracování možnost pracovat z domu, a jiné.

  • Programátor C# (MS Visual Studio)

Náplň práce: Programování aplikací a zásuvných modulů pro 3D program projektování stavebních konstrukcí Tekla Structures.

Výše mzdy: 25.000 - 35.000,-Kč + prémie

Požadavky: Znalost C#, znalost AJ, zkušenosti s MS Visual Studiem.

  • Programátor Programátor C++ (MS Visual Studio)

Požadavky: Znalost C++, znalost AJ, zkušenosti s MS Visual Studiem.

Své nabídky s přiloženým životopisem zasílejte na adresu: info@construsoft.cz